Darmowa wysyłka!

    Od 99.99 zł (Poczta Polska)

    Od 250 zł (Paczkomat®)

    IMDB

    BLU-RAY
    Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka [Blu-Ray]

    6999

    Wysyłamy w 24h

    Darmowa wysyłka Od 99.99 zł (Poczta Polska) Od 250 zł (Paczkomat®)
    Poczta Polska999
    Paczkomaty 24/7 1699

    Zamów w ciągu 1 dnia 7 godzin 20 minut,
    a otrzymasz produkt już pojutrze!

    Sprawdź warunki
    Kategoria Dla dzieci | Przygodowe
    Kraj wydania Polska
    Reżyseria Guillaume Canet
    Obsada Vincent Cassel, Gilles Lellouche, Guillaume Canet więcej
    Polska wersja językowa
    Dźwięk
    Napisy
    Opis Najsłynniejsi Galowie świata powracają w komedii, której nie spodziewaliście się za Chiny!

    Zmagali  się z Cezarem, odwiedzili Kleopatrę, brali udział w Igrzyskach, a nawet pili herbatkę u boku Jej Królewskiej Mości.
    Tym razem nieustraszeniu Asteriks i Obeliks wyruszają na Daleki Wschód, aby z pomocą magicznego wywaru uratować chińską Cesarzową. A nie będzie to łatwe, bo wszystkiemu zagraża Juliusz Cezar, który właśnie zbiera armię, żeby podbić Imperium Smoka.

    Najnowsza część przygód Asteriksa i Obeliksa z wielkim sukcesem podbiła polskie kina. Obejrzało ją blisko 800 tys. widzów!
    EAN 5906190327932
    Dział BLU-RAY
    Data premiery 2023-06-14
    Tytuł oryginalny Astérix & Obélix : L'empire du milieu
    Kraj wydania Polska
    Kraj Francja
    Rok produkcji 2023
    Reżyseria Guillaume Canet
    Scenariusz Guillaume Canet, René Goscinny, Albert Uderzo, Philippe Mechelen, Julien Hervé
    Muzyka Matthieu Chedid
    Kategoria wiekowa (MPAA) TV-PG
    Czas trwania 97
    Dodatki
    • bezpośredni dostęp do scen
    • menu interaktywne
    Obraz 2,39:1 anamorficzny, 16:9
    Rozdzielczość 1080p
    Region Blu-Ray A, B, C
    Opakowanie blu-ray case
    Liczba nośników [1xBLU-RAY]
    Dźwięk
    • DTS-HD Master Audio 5.1 polski
    • DTS-HD Master Audio 5.1 francuski
    Napisy
    • polskie
    Bezpieczeństwo produktów
    Produkt wprowadzony do obrotu przed 13.12.2024
    Producent KINO ŚWIAT Sp. z o.o. Al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, Polska biuro@kinoswiat.pl, 48228406801
    Ostrzeżenia Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa filmów oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Ryzyko zadławienia: Filmy na nośnikach fizycznych (np. DVD, Blu-ray) mogą zawierać małe elementy opakowania (np. folie, pudełka), które mogą stanowić zagrożenie zadławienia dla małych dzieci. Przechowuj je poza zasięgiem dzieci. 2. Bezpieczeństwo elektryczne: Odtwarzacze DVD/Blu-ray i inne urządzenia elektroniczne używane do odtwarzania filmów wymagają zasilania elektrycznego. Należy używać ich zgodnie z instrukcją, unikać kontaktu z wodą i upewnić się, że kable są w dobrym stanie. 3. Oglądanie w ciemności: Oglądanie filmów w całkowitej ciemności przez dłuższy czas może powodować zmęczenie wzroku. 4. Głośne dźwięki: Zbyt głośne odtwarzanie filmów, zwłaszcza przez słuchawki, może uszkodzić słuch. 5. Treści nieodpowiednie dla dzieci: Upewnij się, że dzieci oglądają filmy odpowiednie dla ich wieku. 6. Korzystanie ze sprzętu: Zawsze używaj sprzętu do odtwarzania filmów zgodnie z instrukcjami producenta. Niewłaściwe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia sprzętu lub obrażeń. 7. Kradzież: Filmy kupione na nośnikach fizycznych mogą stać się celem kradzieży. Zabezpiecz je przed dostępem osób trzecich. 8. Przechowywanie nośników: Przechowuj nośniki z filmami w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego i źródeł ciepła. 9. Czyszczenie nośników: Czyść nośniki delikatną, suchą szmatką. Nie używaj środków chemicznych, które mogłyby je uszkodzić. 10. Bezpieczeństwo online: Podczas oglądania filmów online, chroń się przed potencjalnymi zagrożeniami w sieci, takimi jak wirusy, malware i próby wyłudzenia danych. 11. Uważaj na zakłócenia: Używanie telefonu podczas projekcji filmu w kinie zakłóca projekcję.