DVD
Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka [DVD]
3399
Wysyłamy w 24h
Darmowa wysyłka
Od 99.99 zł (Poczta Polska)
Od 250 zł (Paczkomat®)
Poczta Polska999
Paczkomaty 24/7 1699
Zamów w ciągu 17 godzin 20 minut,
a otrzymasz produkt już pojutrze!
| Kategoria | Dla dzieci | Przygodowe |
| Kraj wydania | Polska |
| Reżyseria | Guillaume Canet |
| Obsada | Vincent Cassel, Gilles Lellouche, Guillaume Canet więcej |
| Polska wersja językowa | dubbingnapisy |
| Dźwięk | polski |
| Napisy | polskie |
| Opis |
Najsłynniejsi Galowie świata powracają w komedii, której nie spodziewaliście się za Chiny! Zmagali się z Cezarem, odwiedzili Kleopatrę, brali udział w Igrzyskach, a nawet pili herbatkę u boku Jej Królewskiej Mości. Tym razem nieustraszeniu Asteriks i Obeliks wyruszają na Daleki Wschód, aby z pomocą magicznego wywaru uratować chińską Cesarzową. A nie będzie to łatwe, bo wszystkiemu zagraża Juliusz Cezar, który właśnie zbiera armię, żeby podbić Imperium Smoka. Najnowsza część przygód Asteriksa i Obeliksa z wielkim sukcesem podbiła polskie kina. Obejrzało ją blisko 800 tys. widzów! |
| EAN | 5906190327925 |
| Dział | DVD |
| Data premiery | 2023-06-14 |
| Tytuł oryginalny | Astérix & Obélix : L'empire du milieu |
| Kraj wydania | Polska |
| Kraj | Francja |
| Rok produkcji | 2023 |
| Scenariusz | Guillaume Canet, René Goscinny, Albert Uderzo, Philippe Mechelen, Julien Hervé |
| Muzyka | Matthieu Chedid |
| Kategoria wiekowa (MPAA) | TV-PG |
| Czas trwania | 97 |
| Dodatki |
| Obraz | 16:9, 2,39:1 anamorficzny |
| Region DVD | 2 |
| Opakowanie | keep case |
| Liczba nośników | [1xDVD] |
| Dźwięk | |
| Napisy |
Bezpieczeństwo produktów
| Produkt wprowadzony do obrotu przed 13.12.2024 | |
| Producent | KINO ŚWIAT Sp. z o.o. Al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, Polska biuro@kinoswiat.pl, 48228406801 |
| Ostrzeżenia | Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa filmów oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Ryzyko zadławienia: Filmy na nośnikach fizycznych (np. DVD, Blu-ray) mogą zawierać małe elementy opakowania (np. folie, pudełka), które mogą stanowić zagrożenie zadławienia dla małych dzieci. Przechowuj je poza zasięgiem dzieci. 2. Bezpieczeństwo elektryczne: Odtwarzacze DVD/Blu-ray i inne urządzenia elektroniczne używane do odtwarzania filmów wymagają zasilania elektrycznego. Należy używać ich zgodnie z instrukcją, unikać kontaktu z wodą i upewnić się, że kable są w dobrym stanie. 3. Oglądanie w ciemności: Oglądanie filmów w całkowitej ciemności przez dłuższy czas może powodować zmęczenie wzroku. 4. Głośne dźwięki: Zbyt głośne odtwarzanie filmów, zwłaszcza przez słuchawki, może uszkodzić słuch. 5. Treści nieodpowiednie dla dzieci: Upewnij się, że dzieci oglądają filmy odpowiednie dla ich wieku. 6. Korzystanie ze sprzętu: Zawsze używaj sprzętu do odtwarzania filmów zgodnie z instrukcjami producenta. Niewłaściwe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia sprzętu lub obrażeń. 7. Kradzież: Filmy kupione na nośnikach fizycznych mogą stać się celem kradzieży. Zabezpiecz je przed dostępem osób trzecich. 8. Przechowywanie nośników: Przechowuj nośniki z filmami w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego i źródeł ciepła. 9. Czyszczenie nośników: Czyść nośniki delikatną, suchą szmatką. Nie używaj środków chemicznych, które mogłyby je uszkodzić. 10. Bezpieczeństwo online: Podczas oglądania filmów online, chroń się przed potencjalnymi zagrożeniami w sieci, takimi jak wirusy, malware i próby wyłudzenia danych. 11. Uważaj na zakłócenia: Używanie telefonu podczas projekcji filmu w kinie zakłóca projekcję. |